Субота, 2020-10-24, 10:23 AM | Вітаю Вас Гість

Автоматика для відкатних воріт
 

          FAAC 740/741
 
        Приводи серії 740 та 741 призначені для автоматизації воріт відкотних максимальною довжиною 15м та вагою 500кг (740) або 900кг (741) для приватного та напівпромислового використання.
Серія приводів 740/741 укомплектована системою магнітних кінцевих вимикачів.
Механізм розблокування дозволяє вручну відкривати ворота у випадку відсутності напруги в мережі.
Комплект включає: блок управління, пару фотоелементів, сигнальну лампу, приймач сигналу, 2 пульта 2-канальних.
         
FAAC 746 ER Z16
 
        Приводи серії 746 ER призначені призначені для автоматизації воріт , з вагою створки до 600кг, ідеально підходять для контролю доступу автомобілів в місцях з середньою та високою інтенсивністю проїзду.
Редуктор приводу виготовлений по технології "масляна ванна", що розширює нижню межу температурного діапазону експлуатації до -40°С.
Механізм редуктора з функцією самоблокування з можливістю ручного розблокування. Кінцеві вимикачі - індуктивні
Привід Faac 746 ER комплектується блоком управління Faac 780D, який підтримує 7 різних логік управління, зусилля програмується з кроком 2%.
Передбачені входи для підключення фотоелементів, лампи сигнальної, зовнішнього управління тощо.

 

 
          FAAC 844 ER
 
        Приводи серії 844 ER в масляній ванні призначені для використання на обєктах побутового призначення та на промислових обєктах з високою інтенсивністю.
Приводи серії FAAC 844 ER призначені для управління важкими воротами комерційного та промислового застосування вагою до 1800кг та довжиною до 40м. і використовуються для автоматизації відкотних воріт складів, ангарів, виробничих цехів, супермаркетів, автостоянок з високою інтенсивністю використання - 70%! Привід відмінно підійде для обслуговування великого потоку автотранспорту.

 

 

 

 

Каталог компаний Украине, доска бизнс-объявлений, создание сайта компании SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах каталог сайтів Участник каталога JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады РЕЗОН БКС, ЧП Каталог сайтів. Львів. Анализ сайта