Субота, 2020-10-24, 10:25 AM | Вітаю Вас Гість

Ворота секційні промислові


ВОРОТА СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ
– це ідеальний варіант організації проєму складських та виробничих приміщень, торгових площ, станцій техобслуговування, автомийок та інших промислових об'єктів.

У виробництві воріт промислових Krispol використовуються високоякісні матеріали, що гарантує високу якість продукції.

Полотно воріт складається із секцій:
 • Сталеві – стінки секцій з оцинкованого сталевого листа товщиною 0,5ммз полімерним покриттям, заповнені поліуретановою піною без вмісту фреону;
 • Алюмінієві – секції з анодованого алюмінію товщиною 1,4мм, рама секцій заповнена одинар ним чи подвійним склінням. Нижня секція складається з подвійної утепленої алюмінієвої плити.


Надійна конструкція воріт забезпечує їхню безпечну та довговічну експлуатацію.


 • Комфорт експлуатації воріт промислових секційних забезпечує вал з торсійними пружинами, підготовлений для роботи з ланцюговим редуктором чи електроприводом.
 • Витривал ість пружин розрахована більш ніж на 25 000 робочих циклів. У воротах, які інтенсивно використовуються встановлюються пружини підвищеної міцності (до 5 0 000 циклів).
 • Кожні промислов і ворота можуть комплектуватися електродвигуном, який управляється кнопковим блоком у пр авління, кодовою клавіатурою, перемикачем на ключ, датчиком руху, індукційною петле ю або пультом.
 • Широка кольорова гама дозволяє підібра ти ворота під будь-який фасад.


Системи захисту у воротах:


 • ручний ригель є основним засобом захисту воріт від проникнення сторонніх осіб;
 • захист у випадку розриву пружин та захист у випадку розриву троса запобігають падінню воріт і разом з тим неприємним несподіванкам та їхнім наслідкам;
 • у воротах з електродвигуном застосовуються:
 • мікровимикачі, які попереджають піднімання воріт у випадку відкритих сервісних дверей, зачиненого замка чи внутрішнього ригеля;
 • оптичний та пневматичний захист – завдяки такому захисту ворота, попадаючи на перешкоду автоматично зупиняються, а потім піднімаються вверх.
 • фотоелементи - ворота не зачиняються, якщо в зоні дії воріт з’являється якась перешкода.
Ворота секційні монтуються безпосередньо за проємом і залежно від виду забудови використов
уються різні типи систем направляючих, що забезпечує оптимальне використання простору та можливість підібрати направляючі до будь-якого типу приміщення, навіть якщо воно має нестандартні габарити.
Значним полегшенням, яке виключає необхідність відкривання воріт є бокові двері, а також сервісні двері, вбудовані в полотно воріт - що дозволяє заощадити не лише час, але й зменшити тепловтрати.
В алюмінієвих воротах, які з успіхом застосовуються в автосалонах, заскління займає всю поверхню воріт і створює так звані «панорамні ворота». Таке рішення є ідеальним для приміщень, інтер'єр яких повинен добре проглядатися і одночасно бути естетично захищеним.
Для промислових сталевих воріт Krispol пропонуються вікна – овальні чи прямокутні, а також можуть застосовуватися панорамні секції. Це дозволяє додатково освітити приміщення та заощадити на електроенергії.

Каталог компаний Украине, доска бизнс-объявлений, создание сайта компании SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах каталог сайтів Участник каталога JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады РЕЗОН БКС, ЧП Каталог сайтів. Львів. Анализ сайта