Субота, 2020-10-24, 10:50 AM | Вітаю Вас Гість

Ролети захисні

Ролокасети захисні (ролети, рольставні) є надійною перешкодою для несанкціонованого доступу в приміщення.
Ролокасети, звичайно, не гарантують недоторканність вашого дому, але вони захистять ваш дім від хуліганів та можуть максимально ускладнити завдання для злодіїв.
Але крім захисту від непроханих гостей, ролокасети забезпечать захист від сонця та шуму, попередять втрату тепла взимку, а також ідеально підійдуть під будь-який фасад будівлі.

Основним конструктивним елементом ролокасети є полотно виготовлене з алюмінієвих профілів роликової прокатки з пінонаповненням чи  екструдованих профілів різних типорозмірів, які підбираються залежно від розмірів самого виробу та представлені широкою гамою кольорів. Направляюча система складається з короба та власне направляючих шин, які також можна підібрати під колір полотна.

Ролети можна монтувати в уже існуючих будівлях накладним монтажем на проєм чи всередину проєма коробом назовню або всередину.
А також при зведенні чи реконструкції будівлі можна передбачити спеціальні ніші, що дозволить приховати короби ролети при монтажі.

Управління ролокасет здійснюється як вручну:
  • шнуровий інерційний привід
  • шнуровий редукторний привід
  • кордовий привід
  • пружинний механізм

так і за допомогою автоматики:

  • клавішним перемикачем чи перемикачем на ключ (дротовий спосіб)
  • пультом, кодовою клавіатурою (буздротовий спосіб)

Якщо ж в одній будівлі замонтована велика кількість ролет, можна використати групову систему управління, що дозволяє управляти кількома незалежними ролетами  за допомогою однієї клавіші чи кнопки пульта. А для найбільш вимогливих клієнтів можна запропонувати інтелектуальні системи управління, такі як датчики сонця, вітру, тепла, програмовані таймери тощо.Каталог компаний Украине, доска бизнс-объявлений, создание сайта компании SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах каталог сайтів Участник каталога JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, двери, фасады РЕЗОН БКС, ЧП Каталог сайтів. Львів. Анализ сайта